25.02.2008

Співробітники Групи компаній «Планета» разом з телезірками здали кров для онкохворих дітей

         15 лютого 2008 року в Міжнародний  день онкохворої дитини за закликом Асоціації молодих донорів України співробітники Групи компаній «Планета» провели акцію безоплатної здачі кровіна користь хворих дітей з онкогематологічного відділення Київського обласного онкодиспансеру.

У цей день до обласного центру переливання крові організовано прибуло 39 співробітників Групи компаній «Планета», які виявили бажання здати свою кров. Все це виглядало зворушливо і без всякої метушні. Біля віконця реєстратури вишикувалася черга для заповнення анкет реєстрації. Потім огляд у терапевта, перевірка крові на гемоглобін, гранатовий сік, гарячий чай з печивом, і, насамкінець, здача крові і вручення малюнку від вихованців Бучанської школи-інтернату.

Першими до віконця реєстрації підійшли працівники «Планети-Буд» – маркетолог Дмитро Щедрін, юристи Вадим Золотухін і Людмила Третьякова, головний бухгалтер Олександр Примачук, начальник колони автотранспорту Роман Река. Під кінець акції прибув автобус з смт. Ріпки Чернігівської області з представниками компанії «Планета-Інкс», які теж виявили бажання допомогти дітям і витримали задля цього далеку дорогу. Не обійшлося без розчарувань: не всім бажаючим стати донорами лікарі дозволили здавати кров через тиск та рівень гемоглобіну. Дещо зняло напругу те, що і деяким телезіркам, які взяли участь в акції, теж відмовили. Жанна Тихонова (програма «Жди меня», Інтер) щиро була збентежена, що через понижений тиск у неї не взяли кров.

Усіх присутніх своєю щирістю зачарували відомі телеведучі – Даша Малахова та Анатолій Бондаренко з Інтеру, Максим Неліпа з «1+1», Геннадій Попенко з Нового каналу. Вони цього дня своїм прикладом засвідчили, що в силах кожного із нас допомогти дітям, які опинилися у непростій ситуації. Недарма Максим Неліпа під час розмови зазначив: «Донорів ніколи не буває багато, їх завжди мало, і ми живемо на цій Землі, щоби допомагати один одному. Тому будемо сподіватися, що подібні заходи допоможуть хворим дітям у виснажливій боротьбі зі смертельною недугою».

На жаль, дефіцит донорської крові в Україні є і залишається. Щодня життя тисячі хворих знаходиться під загрозою через недостатню кількість крові. Саме тому Сергій Мошенський, акціонер Групи компаній «Планета», яка вже декілька років є меценатом програми «Здай кров – врятуй життя», у своєму виступі на прес-конференції подякував усім, хто відгукнувся на заклик Асоціації молодих донорів. А представник італійської організації Soleterre, що працює з онкохворими дітьми в Україні, Валерія Джемелло наголосила, що у цей день кожний з учасників акції допоміг своїй Батьківщині зробити ще один крок до Європи.

 Контакти

04071, м. Київ,
вул. Костянтинівська, 32-Б.
E-mail: info@planeta.ua

+38 (044) 494 19 12

: ,
Show stat
  All: 607096
  Unique today: 5
  All Today: 7