16.04.2009

КРАЩЕ ОДИН РАЗ ПОБАЧИТИ, НІЖ СТО РАЗІВ ПОЧУТИ!

КРАЩЕ ОДИН РАЗ ПОБАЧИТИ, НІЖ СТО РАЗІВ ПОЧУТИ!
 

14 квітня 2009 року на бульварі Тараса Шевченка, 27-Б відбулася презентація нового клубного будинку закритого типу «ДІАМАНТ».

 

Запрошені представники столичних агенцій нерухомості змогли наочно переконатися в тому, що високопрофесійним фахівцям компанії-забудовника: проектувальникам, архітекторам, будівельникам удалося створити унікальну пропозицію на ринку елітної житлової нерухомості України.

Під час презентації відбулася екскурсія-знайомство з внутрішньою інфраструктурою житлового комплексу, яка включає: упоряджену прибудинкову територію (власний парк із зонами відпочинку для дорослих і дітей, альтанки, фонтани, водоспад, дитячий майданчик, майданчик для вигулу домашніх тварин), фітнес-центр (басейн із джакузі, сауни, фітобар, кімнати відпочинку, тренажерний зал, масажний кабінет), а також кафе-бар, клубний зал, більярдну, дитячий клуб, сучасний підземний паркінг...

Керівництво зазначає: «Цей житловий будинок — своєрідна візитна картка компанії. Після введення його в експлуатацію компіня буде продовжувати піклуватися про злагоджену й безперебійну роботу всіх служб експлуатації будинку: охорона, послуги консьєржа, системи кондиціювання, опалення, водо- і електропостачання, диспетчеризація, зв'язок та ін.».

Представники компанії-забудовника відповіли на всі запитання, які зацікавили учасників презентації, а також докладно обговорили умови взаємної співпраці з представниками ріелторських компаній та агенцій нерухомості.

 Контакти

04071, м. Київ,
вул. Костянтинівська, 32-Б.
E-mail: info@planeta.ua

+38 (044) 494 19 12

: ,
Show stat
  All: 607100
  Unique today: 5
  All Today: 11