1.02.2008

Центр інженерних вишукувань та досліджень випробував нову техніку

Днями приступила до роботи нова, четверта за рахунком, бурова установка УРБ 2-А2Д Центру інженерних вишукувань та досліджень. Застосування нового обладнання відбулося на території «5-го мікрорайону», що споруджується у столичному передмісті – Броварах. Керувати роботою нового обладнання довірили машиністові з 30-річним стажем Вікторові КОЖЕВНИКОВУ.

Від трьох бурових машин, які вже використовує Центр, нова відрізняється своєю багатофункціональністю. Окрім того, вона працює на різних за складністю ґрунтах – від осадових порід до напівскельних, тому з однаковим успіхом може справлятися із завданням у різних регіонах України.

УРБ 2-А2Д Центр придбав наприкінці минулого року. Усього ж у 2007 році на розвиток своєї технічної бази Центр витратив біля 3 млн. грн.

– Така націленість на вдосконалення технічної бази обґрунтована вимогами ринку, що постійно зростають, – вважає керівник Центру Володимир ЗІНЧЕНКО. – У зв'язку з різким збільшенням темпів і обсягів будівництва й відчутною недостачею фахівців замовники воліють працювати з однією організацією, що здатна виконати весь комплекс робіт даного напрямку: від топографічно-геодезичної зйомки об'єкта до комплексу геологічних досліджень із висновками й рекомендаціями.

Сьогодні Центр одночасно веде роботу на 14 об'єктах по всій Україні. Технічна оснащеність дозволяє йому надавати унікальні для вітчизняного ринку послуги.

 Контакти

04071, м. Київ,
вул. Костянтинівська, 32-Б.
E-mail: info@planeta.ua

+38 (044) 494 19 12

: ,
Show stat
  All: 609675
  Unique today: 36
  All Today: 82