18.01.2008

Група компаній «Планета» придбала 34% акцій ВАТ «Ірпінський комбінат «Перемога»

Одна із структур Групи компаній «Планета» придбала на Українській міжнародній фондовій біржі 34% акцій ВАТ «Ірпінський комбінат «Перемога». Своїм головним завданням новий акціонер визначив відновлення й розвиток виробництва цього підприємства, що до 90-х років спеціалізувалося на виробництві рядової керамічної цегли. Очікується, що запуск законсервованих потужностей комбінату та їхнє технологічне відновлення забезпечить будівельні об'єкти всієї Групи компаній «Планета» якісними будматеріалами за ціною від виробника.

«Разом з іншими акціонерами на базі даного підприємства ми маємо намір розвивати виготовлення не тільки традиційної цегли, але й нових сучасних видів будівельних матеріалів», – говорить Микола ШОКОДЬКО, заступник Голови правління з питань маркетингу  – «Також плануємо відновити на новому технологічному рівні виробництво утеплювачів, що було однією із спеціалізацій комбінату в радянський час, це частково дозволить зняти залежність українських будівельників від закордонних постачальників».

Окрім того, очікується поновлення роботи цеху залізобетонної продукції, що розташований на території комбінату. За прогнозами вся його продукція, а це – фундаментні блоки, панелі, перемички – буде також користуватися попитом на об'єктах цивільного й промислового будівництва Групи компаній «Планета».

 Контакти

04071, м. Київ,
вул. Костянтинівська, 32-Б.
E-mail: info@planeta.ua

+38 (044) 494 19 12

: ,
Show stat
  All: 609672
  Unique today: 36
  All Today: 79