2.01.2008

Кабінет Міністрів України нагородив будівельника з багаторічним стажем.

2007 рік приніс одному із співробітників Групи компаній «Планета» цінний подарунок. Незадовго до новорічних свят монтажникові з монтажу сталевих та залізобетонних конструкцій 5-го розряду Володимирові Вознюку вручили Почесну грамоту Кабінету Міністрів України і пам'ятний знак.

Усе життя Володимир Іванович присвятив будівництву. Його трудова діяльність почалася в 1975 році у Спеціалізованому будівельно-монтажному управлінні №28 тресту «Київміськбуд-6». Багато значимих об'єктів промислового будівництва в столиці зводилося за його участю. З особливою теплотою згадує Володимир Іванович свій перший об'єкт – теплиці декоративного господарства «Берковці». Йому приємно, що й сьогодні ці приміщення служать людям.

Як справжній чоловік, з життєвою програмою «побудувати будинок, народити сина й посадити дерево» Володимир Іванович упорався на «відмінно». Будинків у своєму житті він побудував багато. Разом із дружиною Лідією виховав двох дітей. Син В'ячеслав працює архітектором у проектному бюро компанії й одночасно закінчує КІСІ, донька Ольга навчається на факультеті української й польської філології в Київському національному університеті ім. Т. Шевченка. А що стосується дерев, то рахунок тим, що посадив у маминому садку на Черкащині, Володимир Іванович не вів.

У Групі компаній «Планета» Володимир Іванович із 2002 року. Брав активну участь у реконструкції й будівництві залізничних вокзалів Бахмач, Шепетівка, Ужгород, Новгород-Сіверський, реконструкції адміністративного корпусу Міністерства транспорту України. Колеги високо цінують майстерність і творчу ініціативу Майстра. Говорять, що він має унікальне «чуття» на правильні рішення. Сам же Володимир Іванович вважає це наслідком досвіду. 30 років на будмайданчиках не минули марно!

За багаторічну плідну роботу, високий професіоналізм Володимир Вознюк і отримав Почесну Грамоту Кабінету Міністрів України.

Окрім нього в компанії  трудяться ще три володарі цієї відзнаки держави – виконроб Олександр Семикитний, архітектори Людмила Скопінцева й Олександр Калацюк. Усього ж за високий професіоналізм і відповідальність під час роботи в компанії звання Заслуженого будівельника України отримали три чоловіки, Заслуженого архітектора – чотири, Заслуженого економіста – один. Почесними грамотами Верховної ради України відзначені двоє, лауреатами Премії Академії будівництва України ім. Н. С. Будникова стали чотири співробітники компанії. Це – не тільки данина самовідданій праці професіоналів, але й оцінка на державному рівні високих досягнень усього трудового колективу, за чиїм клопотанням співробітники компанії висуваються на державні звання й нагороди.

 Контакти

04071, м. Київ,
вул. Костянтинівська, 32-Б.
E-mail: info@planeta.ua

+38 (044) 494 19 12

: ,
Show stat
  All: 609666
  Unique today: 36
  All Today: 73